eestikuusk.ee

Rescoval avas jõulukuuskede e-poe

eestikuusk.eeDetsembri alguses avas Rescoval jõulukuuskede e-poe eestikuusk.ee, kust Tallinna ja Harjumaa inimesed saavad kiirelt ja mugavalt soetada ehtsa eestimaise jõulupuu. Kuused on pärit Tartumaalt Kuivaleski talust, mida paljud eestlased teavad kui kvaliteetsete jõulupuude kasvatajat. 

E-poe loomisele ärgitas Rescovali juhi Reijo Metsaoja sõnul asjaolu, et mida aeg edasi, seda enam  mängib erinevate kaupade ja teenuste kättesaadavuses rolli mugavus, kiirus ja kvaliteet ning just neid põhimõtteid läbi jõulukuuskede e-poe pakkuda püütaksegi.

“Kuuskede e-poes kogu meie puude valikut hetkel väljas ei ole, suurema valiku leiab ostja meie müügiplatsidelt. Kuna e-pood on ka meile uus teenuse osutamise viis, siis esimesel aastal vaatame, kuidas läheb ning selle pealt otsustame, kas toome järgmisel aastal kogu puudevaliku e-poodi,” rääkis Metsaoja.

Rescoval on oma põhitegevuse ehk reklaamide paigaldamise kõrval tegelenud juba 10 aastat koostöös Kuivaleski taluga ka jõulupuude müügiga Tallinnas ja Harjumaal.

Jõulupuu saab eestikuusk.ee e-poest soetada nii kulleriga koju tellides, kui ka e-poes makstes ning platsil ise kuuse välja valides.

Vaata müügiplatside asukohti ja transpordiinfot täpsemalt eestikuusk.ee

Rescoval

Posted in Uudised.